Urząd Gminy w Nadarzynie

Zostań domem tymczasowym, czyli rodziną zastępczą dla psa lub kota znalezionego na terenie naszej Gminy. Dla niego to szansa na nowe, lepsze życie, dla Ciebie bezcenna radość z czynienia dobra.

Pobyt w domu tymczasowym to czas socjalizacji, przygotowania zwierzęcia do życia w domu. Czas na jego poznanie, zrozumienie potrzeb i ewentualnych możliwych trudności. Dzięki niemu wiemy, jakiego opiekuna i warunków potrzebuje. Czy może zamieszkać w mieście, w bloku, czy raczej w domu z ogrodem. Czy lubi dzieci, czy dogada się z innymi zwierzętami.

Biorąc psa lub kota do domu tymczasowego:
– dajesz mu szansę na udaną adopcję,
– aktywnie uczestniczysz w walce z bezdomnością zwierząt,
– masz w domu cudownego towarzysza, nawet jeśli nie możesz mieć psa czy kota na stałe,
– masz zagwarantowane wsparcie i stały kontakt z nami.

Naszym zadaniem jest aktywne poszukiwanie domu dla Twojego tymczasowicza, zapewnienie karmy i opieki weterynaryjnej, pomoc behawioralna w przypadku ewentualnych trudności.

Bycie domem tymczasowym to ogromna pomoc. Dla zwierząt ogromna i często jedyna szansa, na normalne, fajne życie, z dala od schroniskowych kojców i krat.

Wiele osób nie rozumie idei domów tymczasowych, myśląc, że zwierze nie zniesie rozłąki z tymczasowym opiekunem. Natomiast z naszych doświadczeń wynika, że o wiele bardziej całą sytuację przeżywa opiekun.
Zwierzęta przyzwyczają się do tymczasowego opiekuna, ale równie szybko odnajdują się w stałym, dobrym domu.
Mają dużą łatwość w przystosowywaniu się do nowych warunków (jeśli nie są one gorsze niż poprzednie) i do swojej nowej rodziny.
Zazwyczaj to w opiekunie tymczasowym pozostaje nutka smutku, niepewności, czasem pustka, ale to wszystko mija, bo można uratować kolejne nieszczęśliwe zwierzę i pojawia się satysfakcja, że zrobiliśmy coś bardzo dobrego!

JEŚLI WIĘC CHCIELIBYŚCIE OCALIĆ KOMUŚ ŻYCIE, prosimy o kontakt 501804797:)

  • dom tymczasowy plakat

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.