Urząd Gminy w Nadarzynie

Podatki ważne - COVID-19

Informujemy, iż w dniu 21 lipca 2020 r. Rada Gminy Nadarzyn podjęła uchwałę NR XXV.344.2020 w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości grup przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19. Treść uchwały dostępna jest pod adresem https://bip.nadarzyn.pl/569,uchwaly

Przerwa w dostawie prądu
-

PGE – Rejon Energetyczny Jeziorna informuje, że w dniu 14 września w godzinach 10.00-14.00 planowana jest przerwa w dostawie prądu w Starej Wsi - ulice: Piniowa, Bracka, Rumiankowa, Grodziska

Informacja - kanalizacja w Starej Wsi
Informacja - kanalizacja w Starej Wsi

Ważna informacja dla mieszkańców ul. Grodziskiej w Starej Wsi.

Mieszkańcy zabudowanych działek zlokalizowanych bezpośrednio przy ul. Grodziskiej w Starej Wsi (pomiędzy ulicami Poziomkowa - Rumiankowa), którzy są zainteresowani podłączeniem do nowobudowanej kanalizacji sanitarnej w ul. Grodziskiej proszeni są o kontakt z Referatem Inwestycji w terminie do dnia 14.09.2020 r. włącznie (tel. 22 729 81 85 wew. 127, 129, 225; email: inwestycje@nadarzyn.pl).

Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. zawiadamia, iż w związku z awarią wodociągu w ul. Lipowej i Leszczynowej w dniu 10.09.2020 r. w godzinach od 8.30 do 13.00  nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie osiedla NSM.  Za niedogodności przepraszamy.

Kto musi wziąć udział w spisie rolnym?
Kto musi wziąć udział w spisie rolnym?

Jeśli otrzymaliśmy list Prezesa GUS z zaproszeniem do udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020, nie wyrzucajmy go. Od 1 września powinniśmy niezwłocznie przystąpić do spisu, korzystając z obowiązkowej metody samospisu internetowego.

Obowiązek udziału w Powszechnym Spisie Rolnym jest nałożony na każdego użytkownika gospodarstwa rolnego w Polsce. Może to być osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej, faktycznie użytkująca gospodarstwo rolne. Na obowiązek nie ma wpływu fakt czy jest się właścicielem, dzierżawcą tego gospodarstwa czy też użytkuje się je z innego tytułu. Tak samo jak to, czy grunty wchodzące w skład gospodarstwa rolnego są położone na terenie jednej czy kilku gmin.

Spisywane będą gospodarstwa, które 1 czerwca br. prowadziły działalność rolniczą.

W razie pytań należy dzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 w. 1.

Więcej informacji: https://spisrolny.gov.pl

CPK - informacja

Szanowni Państwo,
informujemy, że CPK opublikowało Raport z konsultacji społecznych projektu SSL, z którym możecie się Państwo zapoznać pod adresem, https://www.cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

Swoje stanowisko w sprawie raportu Urząd Gminy przedstawił w piśmie, którego treść dostępna jest po kliknięciu "więcej".

Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!
Gminny Punkt Spisowy

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.

Punkt Spisowy będzie zlokalizowany w Urzędzie Gminy Nadarzyn (pokój nr 240) i będzie dostępny w godzinach pracy urzędu.

Szczegóły po kliknięciu "czytaj więcej".

Rozpoczął się spis rolny!
Od 1 września możesz wypełnić fomularz online spisrolny.gov.pl

Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą już spełnić swój obowiązek – 1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020. 

Spis rolny potrwa do 30 listopada. Najlepiej jednak spisać się już we wrześniu. 

Obowiązkową metodą udziału w spisie jest samospis internetowy - najbezpieczniejszy i najbardziej wygodny sposób. Jak się spisać? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz dostępny od 1 września na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/. Wypełnienie formularza jest intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera, tabletu lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Aplikacja spisowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Dane potrzebne do logowania zostały umieszczone w liście Prezesa GUS.

W razie pytań należy dzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 w.1

Więcej informacji: https://spisrolny.gov.pl 

Transport publiczny w Gminie Nadarzyn
Transport publiczny w Gminie Nadarzyn
Od września na terenie gminy Nadarzyn wprowadzamy nowy rozkład jazdy autobusów w dni powszednie.
11 listopada 2020 roku w Narodowe Święto Niepodległości, autobusy nie będą kursowały.
 
 
Ogłoszenie Wójta Gmina Nadarzyn z 21 sierpnia 2020 r.

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w Nadarzynie przy pl. Poniatowskiego (działki o nr ew.: 533/2, 534, 535/1, 535/2, 536, 537, 538, 539/1, 539/3, 539/4, 549 i 550).

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.