Urząd Gminy w Nadarzynie

  • -

Gospodarstwo agroturystyczne Teresy Osińskiej
oferuje 5 pokoi (dla 20 osób) podzielonych na dwa kompleksy. Pierwszy składa się z trzech pokoi, 2 łazienek, kuchni oraz jadalni z kominkiem. Drugi to 2 pokoje z własną łazienką i kuchnią oraz duży salon z kominkiem i stołem bilardowym. Wokół domu: boisko do siatkówki, skalny ogródek z grillem, staw dla wędkarzy (karpie, sumy, liny oraz inne ryby), teren do jazdy konnej, itp. Goście mają zapewnione całodzienne wyżywienie - kuchnia domowa, turyści zaś mogą przygotowywać posiłki we własnym zakresie. Dużą popularnością cieszą się także imprezy z poczęstunkiem na świeżym powietrzu, przy grillu, lub ogniskuW stałej ofercie (w zależności od sezonu) o Jazdy konne dla dzieci od lat 7 (na kucu) i młodzieży (na hucule) o Przejażdżki bryczką lub wozem o Kulig z ogniskiem o Wędkowanie o Siatkówka o Koszykówka Dla firm obsługa konferencji i spotkań Możliwość przygotowania imprez według indywidualnych zamówień. Mile widziani niepełnosprawni.

Oferta aktualna cały rok
Dojazd samochodem lub autobusem PKS z Dworca Warszawa Zachodnia w kierunku Rozalina, Parol lub Młochowa. Gospodarstwo położone niedaleko Warszawy (20 km) w pobliżu pięknych, obfitujących w grzyby Lasów Miechowskich. W okolicy do zwiedzania zabytkowe pałace: w Młochowie, Rozalinie, Falentach, Pęcicach. Dla zainteresowanych gości gospodarze mogą zorganizować zwiedzanie Warszawy. Do dyspozycji turystów są rowery, zaś dla miłośników jazdy konnej kuce i koniki.

Gospodarze zapewniają obsługę konferencji, imprez integracyjnych, "zielonej szkoły", spotkania i uroczystości rodzinne, zapraszają również gości różnych firm.

Adres: Rusiec, ul. Osiedlowa 48,05-831 Młochów, Gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski
Strona: http://noclegiagromazowieckie.dobrynocleg.pl/
Teresa Osińska

  • -

Gospodarstwo agroturystyczne Zagroda
Zagroda zaprasza osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane na noclegi w pensjonacie malowniczo położonym na granicy parku krajobrazowego w sąsiedztwie stawów hodowlanych. Dla naszych gości mamy do dyspozycji 22 pokoje z około 70 miejscami noclegowymi. W pokojach dostępny jest bezpłatnie internet bezprzewodowy WI-FI.

Parkowe otoczenie, cisza, boiska sportowe i kort tenisowy stwarzają bardzo dobre warunki do regeneracji sił. Wiejskie tereny o bogatej historii zachęcają do przejażdżek rowerowych.

Zagroda to także sala biesiadna w staropolskim stylu wybudowana kilka lat temu na starej wiejskiej stodole. Niepowtarzalny klimat tego miejsca oraz dobra organizacja imprez sprawiają, że naszym gościom po weselach i innych imprezach brakuje słów żeby opisać swoje zadowolenie z tego, że nas wybrali.
Jesteśmy położeni w pobliżu Warszawy (22 km), Grodziska Mazowieckiego (18 km), Piaseczna (14 km) i Pruszkowa (14 km).

Adres: Rusiec, ul. Główna 22, 05-830 Nadarzyn
strona:  www.zagroda.agro.pl
e-mail: rezerwacje@zagroda.agro.pl
tel: 605 205 912, 609 802 033
Andrzej Wąsikowski

  • -

Gospodarstwo agroturystyczne Wygoda
Gospodarstwo leży 30 km od centrum Warszawy, w kierunku Katowic, około 1 km od trasy katowickiej
Dla gości przeznaczony jest osobny dom z ogrodem i stawem.
Dysponujemy trzema pokojami 2 i 3 osobowymi, duży salon, łazienka z prysznicem, oraz aneks kuchenny - razem osiem miejsc.
Ceny pokoi do uzgodnienia.

Adres: Rozalin ul. Daniewice 11, 05-831 Młochów
strona: http://sapijaszko.fm.interia.pl/
e-mail: sapijaszko@poczta.fm
tel: +48 (22) 729 90 92,
Bogusława Sapijaszko

  • -

Gospodarstwo agroturystyczne Sala weselno - bankietowa - ASTRA
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bazy noclegowej. Możemy zaoferować Państwu pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe lub salki. Dzięki położeniu zaledwie 20 minut jazdy od Warszawy nasz hotel może być przenaczony zarówno na pobyt turystyczny, jak również do organizacji konferencji, szkoleń, czy też wycieczek integracyjnych. Prowadzimy także hotel pracowniczy.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej sali weselnej, która może służyć również jako sala balowa na inne okazje (zabawy karnawałowe, bankiety okolicznościowe, imprezy firmowe).

Adres: Rozalin - Daniewice 14/18 05-831 Młochów
e-mail: astra-noclegi@wp.pl
tel./fax: +48 (22) 729 90 69

  • -

Gospodarstwo Agroturystyczne Jerzego "GAJ" - Nocleg Gaj-Nocleg
znajduje się w niewielkiej odległości od centrum Warszawy (około 20 km), a jednocześnie z dala od hałasu i zanieczyszczeń miejskich. Najłatwiej do nas trafić skręcając z trasy katowickiej "E-8" na wysokości stacji benzynowej "LukOil" w Urzucie. Zjazd znajduje się tuż obok hal magazynowych przy ul. Przemysłowej. Obiekt oferuje usługi na wysokim poziomie, fachową obsługę, informację turystyczną, wypoczynek rekreacyjny (łowienie ryb, grill, ognisko nad wodą, grę w kosza) i niskie ceny. Obiekt przeznaczony jest dla osób indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych (kwatery pracownicze), stanowi również wspaniałe miejsce do spotkań integracyjnych.

Zapraszamy na naszą stronę: www.gaj-nocleg.pl

Adres: Gospodarstwo Agroturystyczne Jerzego GAJ - Nocleg
Rozalin ul. Daniewice 7, 05-831 Młochów
(22) 729-94-59 | 0-603-659-838
e-mail: gaj-nocleg@wp.pl | rezerwacja@gaj-nocleg.pl

Banery

Stopka

Autorskie prawa majątkowe do zdjęć i artykułów umieszczonych na niniejszej stronie przysługują Gminie Nadarzyn.
Nie mogą być one rozpowszechniane ani powielane w żadnej formie bez jej zgody.
Deklaracja Dostępności

Projekt i wykonanie | extranet
powered by netadmin 7.25

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.